Dobrý a kvalitní spánek

Dobrý a kvalitní spánek, který je nedílnou součástí našeho života, začíná v ložnici.

Ať už pro své království pohody a relaxace teprve sháníte inspiraci nebo jej chcete renovovat, zavítejte tam, kde Vám poradí a splní sen o krásné a útulné ložnici. Vybírat můžete z různých druhů a typů postelí z masivu. Pokud si na výběr netroufáte, poradí Vám náš ochotný personál a společně vymyslíte ložnici přesně podle Vašich přání a požadavků.

Postel je základem a zároveň ozdobou každé ložnice a její výběr není dobré podceňovat. Usnout v pohodlné posteli a spát klidným a nerušeným spánkem až do rána je velice důležité. Vždyť na samotné posteli záleží, zda budeme ráno plní elánu a energie. Dbejte nejen na samotný vzhled, ale i funkčnost, pevnost, pohodlnost a rozměry. Postel by měla být dostatečně velká pro pohodlný a hlavně přirozený pohyb. Samozřejmostí by měly být i noční stolky z každé strany. Součástí postelí mohou být i praktické úložné prostory, které naopak oceníte v menších místnostech.

Důležitou součástí je také kvalitní rošt a správně vybraná matrace, která je základním předpokladem zdravého spaní a maximálního pohodlí. Důležité jsou nejen rozměry, ale i  tuhost matrace. Známé rčení „Jak si kdo ustele, tak si lehne“ tak při výběru matrace získává zcela nový rozměr. Každé lidské tělo je unikátní a potřebuje individuální péči. Můžete vybírat matrace vyrobené pomocí nejmodernějších technologií s různou tvrdostí. Pak už stačí jen místnost doplnit příjemným osvětlením a lůžkovinami s povlečením, do kterého se večer s radostí zachumláte.