Anatomický polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Přírodní matrace Horse Dream Gold

Přírodní matrace Horse Dream Gold

Výrobce: MPO
Model: Horse Dream Gold
Dostupnost: Skladem - expedujeme do 5 dnů

Víte, jak si můžete zajistit kvalitní spánek? Jedině se správnou matrací, která se dokonale přizpůsobí anatomii vašeho těla a je vyrobená z kvalitních...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 9 580 Kč
latex snímatelný potah velmi vysoká nosnost (i pro těžké váhové kategorie) Vlákna z koňské žíně

Víte, jak si můžete zajistit kvalitní spánek? Jedině se správnou matrací, která se dokonale přizpůsobí anatomii vašeho těla a je vyrobená z kvalitních materiálů. Jednou z dobrých a odolných matrací je také přírodní matrace Horse Dream Gold, která se řadí k nejexkluzivnějším a dokonce celosvětově vyhledávaným kouskům.

Na výrobu této matrace byly použity koňské žíně, které jsou využívány již mnoho desítek let. A není se čemu divit, mají totiž naprosto jedinečné a nenahraditelné vlastnosti. Získávají se z koňské hřívy a ocasu a jedná se o zcela přírodní a hlavně kvalitní produkt. Upozorňujeme, že koně nejsou žádným způsobem poškozováni. Náplň z koňských žíní u této matrace je lehká, vzdušná a prodyšná. Zároveň má výbornou schopnost akumulovat teplo. Koňské žíně se skvěle přizpůsobují zátěži a poté se lehce navrátí do původního stavu. Matrace Horse Dream Gold je díky tomu extrémně pohodlná a vy budete mít zajištěný klidný s pokojený spánek.

Matrace je tvořena z několika vrstev (koňské žíně, vrstva z vláken Agáve a dvě vrstvy perforovaného latexu – z každé strany matrace jedna). Za zmínku jistě stojí právě střední vrstva tvořená z vláken Agáve. Tato vrstva je velice odolná, vzdušná a zároveň pružná. Perforované desky z přírodního kaučuku pak dodávají matraci optimální tuhost. Vzhledem k tomu, že je kaučuk odolný proti bakteriím a plísním, zůstává zajištěna určitě hygiena lůžka. 

Celá matrace o rozměrech 90x200 cm je chráněna snímatelným potahem Eco Spirit, který lze pohodlně sundat a prát v pračce při teplotě 60 °C. Orientační výška matrace je 20 cm, tuhost udávaná na pětce stejně jako třída nosnosti.

Matrace Horse Dream Gold nabízejí takzvaně za málo peněz hodně muziky. Mají vysokou životnost, zajistí vám dokonalý komfort a hlavně zdravý spánek.

Orientační výška matrace: 20 cm

Potah: Eco Spirit

Rozměr: 90 x 200 cm

Přírodní matrace Horse Dream Gold
Přírodní matrace Horse Dream Gold
Nejnovější články
Jak vybrat dětskou matraci

Jak vybrat dětskou matraci

Mnozí dospělí si sice dávají velkou práci s volbou vhodné matrace do své postele, ale výběr dětské matrace často podceňují. Přitom správná matrace je pro mladé vyvíjející se tělo ještě důležitější než pro rodiče. Pokud vyberete špatně, můžete dítěti poškodit páteř na celý život.

Jak vybrat matraci pro seniory

Jak vybrat matraci pro seniory

Kvalitní matrace by měla být samozřejmostí pro každého. Na její výběr by se měli ještě pečlivěji soustředit ti, kteří na lůžku tráví více času, nebo mají různé zdravotní potíže. Do této skupiny patří většinou senioři. Jak pro ně vybrat matraci?