Anatomický polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Přírodní matrace Black Horse

Přírodní matrace Black Horse

Výrobce: MPO
Model: Black Horse
Dostupnost: Skladem - expedujeme do 5 dnů

V této matraci se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované Viscoelastické pěny, která reaguje...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 4 990 Kč
sedm anatomických zón standardní nosnost (pro běžnou mužskou i ženskou populaci) termoaktivní pěna Vlákna z koňské žíně vysoce pružná polyuretanová pěna
V této matraci se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované Viscoelastické pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Teplem změkne a dokonale okopíruje nerovnosti těla. Vrstva pravých koňských žíní zajistí perfektní mikroklima ve Vašem lůžku. Základ matrace tvoří vysoce pružná a prodyšná pěna, která dodá optimální tuhost.

Orientační výška matrace: 18 cm

Rozměry: 90 x 200 cm

Potah: Eco Spirit

Přírodní matrace Black Horse
Přírodní matrace Black Horse
Nejnovější články
Jak vybrat dětskou matraci

Jak vybrat dětskou matraci

Mnozí dospělí si sice dávají velkou práci s volbou vhodné matrace do své postele, ale výběr dětské matrace často podceňují. Přitom správná matrace je pro mladé vyvíjející se tělo ještě důležitější než pro rodiče. Pokud vyberete špatně, můžete dítěti poškodit páteř na celý život.

Jak vybrat matraci pro seniory

Jak vybrat matraci pro seniory

Kvalitní matrace by měla být samozřejmostí pro každého. Na její výběr by se měli ještě pečlivěji soustředit ti, kteří na lůžku tráví více času, nebo mají různé zdravotní potíže. Do této skupiny patří většinou senioři. Jak pro ně vybrat matraci?