Anatomický polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Přírodní matrace Horse Gold

Přírodní matrace Horse Gold

Výrobce: MPO
Model: Horse Gold
Dostupnost: Skladem - expedujeme do 5 dnů

Velmi luxusní matrace, která svým složením zajistí výborné ortopedické vlastnosti. Horní desky Jsou vyrobeny z nové generace vysoce pružných, patentov...  zobrazit více ›

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 6 930 Kč
ELASTIC elastická pěna se sojovým olejem standardní nosnost (pro běžnou mužskou i ženskou populaci) Vlákna z koňské žíně zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)
Velmi luxusní matrace, která svým složením zajistí výborné ortopedické vlastnosti. Horní desky Jsou vyrobeny z nové generace vysoce pružných, patentovaných pěn EUCAPUR® IYOS s obsahem přírodních olejů. Ve středové části jsou 2 vrstvy pravých koňských žíní, které budou udržovat Vaše lůžko stále suché.

Orientační výška matrace: 18 cm

Rozměry: 90 x 200 cm

Potah: Eco Spirit

Matrace
Tuhost
měkká 12345 tvrdá
Materiál Elastická pěna s přírodním olejem Koňské žíně
Snímatelný potah Ano
Výška jádra 18
Zón 1
Třída nosnosti 4
Přírodní matrace Horse Gold
Přírodní matrace Horse Gold
Nejnovější články
Jak vybrat dětskou matraci

Jak vybrat dětskou matraci

Mnozí dospělí si sice dávají velkou práci s volbou vhodné matrace do své postele, ale výběr dětské matrace často podceňují. Přitom správná matrace je pro mladé vyvíjející se tělo ještě důležitější než pro rodiče. Pokud vyberete špatně, můžete dítěti poškodit páteř na celý život.

Jak vybrat matraci pro seniory

Jak vybrat matraci pro seniory

Kvalitní matrace by měla být samozřejmostí pro každého. Na její výběr by se měli ještě pečlivěji soustředit ti, kteří na lůžku tráví více času, nebo mají různé zdravotní potíže. Do této skupiny patří většinou senioři. Jak pro ně vybrat matraci?