Díky setu UŠETŘÍTE 400 Kč
Sleva
Akce
Doprava ZDARMA
Set matrace Black Horse + přikrývka a polštář Organic

Set matrace Black Horse + přikrývka a polštář Organic

Výrobce: MPO
Model: Set Black Horse + přikrývka a polštář Organic
Dostupnost: Skladem - expedujeme do 5-10 dnů

Výhodná akční nabídka následujícího setu, který obsahuje:

  • Matrace Black Horse 90x200
  • Přikrývka Organic 135x200
  • Polštář Organic 70x90

Běžná cena tohoto setu: 7.6990,- Kč

Cena po slevě setu: 7.590,- Kč

 

Šířka:
cm
Délka:
cm
Vaše cena: 7 590 Kč

Výhodná akční nabídka následujícího setu, který obsahuje:

  • Matrace Black Horse 90x200: v této matraci se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované Viscoelastické pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Teplem změkne a dokonale okopíruje nerovnosti těla. Vrstva pravých koňských žíní zajistí perfektní mikroklima ve Vašem lůžku. Základ matrace tvoří vysoce pružná a prodyšná pěna, která dodá optimální tuhost.
  • Orientační výška matrace: 18 cm
  • 7 anatomických zón
  • Zvýšená nosnost
  • Potah Eco Spirit
  • Přikrývka Organic 135x200: základním materiálem této přikrývky je povrchová tkanina z bio-bavlny, tj. přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů. Ložní souprava vhodná zejména pro osoby se zvýšenou citlivostí kůže. Přednosti přikrývky: na dotek měkčí než klasická bavlna, vysoká životnost, voní přírodní čistotou, velmi šetrná k pokožce i z hlediska alergií, neohrožuje naše zdraví a životní prostředí zbytkovými pesticidy
  • Polštář Organic 70x90: základním materiálem tohoto polštáře je povrchová tkanina z bio-bavlny, tj. přírodní bavlny bez chemických přísad a pesticidů. Polštář vhodný zejména pro osoby se zvýšenou citlivostí kůže. Přednosti polštáře: zajišťuje optimální polohu hlavy, vysoká životnost, voní přírodní čistotou, možnost regulace množství náplně, samostatně pratelný zipový potah

Běžná cena tohoto setu: 7.990,- Kč

Cena po slevě setu: 7.590,- Kč

 

Set matrace Black Horse + přikrývka a polštář Organic
Nejnovější články

Zdravé spaní

Nespavostí dnes trpí údajně každý čtvrtý člověk z deseti. Pokud Vás trápí usínání a často se v noci budíte, nemusí být na vině jen špatná matrace. Dodržování desatera spánkové hygieny vás ale může zbavit potíží.

Pořádek v ložnici

Ložnice má podstatný význam na kvalitu vašeho života! Je to místo regenerace a také lásky, prostor pro relaxaci a intimní chvilky. Návod, jak si ji zařídit a vytvořit z ní chrám odpočinku, je relativně snadný. S trochou nadsázky můžeme říct, že postačí správná kombinace barev a vhodné uspořádání nábytku.