O nás - prodejna

Zkušenosti se zdravým spaním sbíráme od roku 1999. Zpočátku jsme se zabývali pouze velkoobchodní činností a od roku 2006 úspěšně provozujeme v Litomyšli maloobchodní prodejnu MP Zdravý spánek, kde nabízíme veškerý sortiment týkající se zdravého spánku a vybavení ložnic. V našem širokém sortimentu nechybí kvalitní matrace, postele, rošty, povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře a nábytek. Můžete si být jisti, že u nás najdete vždy ty nejmodernější výrobky.

Našimi hlavními dodavateli jsou výrobci nábytku HP nábytek, Domestav, Styler, Jitona, Vykona, Mireal, JMP a dále významní výrobci matrací a roštů Tempur, Per Dormire, MPO, Dřevočal, Klinmam, Every a Ahorn.

prodejna moderní spaní Litomyšl

Naše kamenná prodejna se nachází ve dvou podlažích, kde si můžete prohlédnout například 25 druhů matrací, 10 dvojlůžkových postelí a 4 jednolůžka. Dále máte možnost vidět na vlastní oči kompletně vybavený dětský pokoj od firmy Domestav.

Adresa prodejny je Braunerovo náměstí 210, 570 01 Litomyšl.

Při koupi zboží v naší kamenné prodejně je pro Vás zajištěn zdarma rozvoz zakoupeného zboží po blízkém okolí a jako velmi oblíbenou službu pro své zákazníky nabízíme finální montáž výrobků u Vás doma. Pomyslnou třešničkou na dortu pro Vás může být i možnost konzultace a návrhu ložnice s interierovým designérem.

 

Vzhledem k tomu, že pracuji pro firmu MPO Trade, s. r. o. jako obchodní zástupce pro Českou republiku, a ve výrobě se pohybuji několikrát do měsíce, dokáži zajistit nabízené matrace skladem (v běžných rozměrech i u atypických rozměrů) s expedicí do 5 pracovních dnů, odborně poradit s materiálovou stavbou matrace dle Vašeho přání a potřeb.

 

Rádi Vás u nás přivítáme

Team MP Zdravý spánek - Modernispani.cz